Субота, 23.11.2024, 03:51

Вісник малозахищених

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту


ЧИ ДАСТЬ БОГ УКРАЇНЦЯМ СВОГО ВАЛЕНСУ ЧИ ГАВЕЛА ?


ЯКИЙ ВОРОГ НАРОДУ НЕ ДОРОБИВ КОНСТИТУЦІЮ?


Категорії розділу
Злочинне знищення довкілля і народу [11]
Як зупинити хвороби і вимирання [1]
Безпечна енергія [3]
Енергозбереження [2]
Наше опитування
Оцініть нашу роботу
Всього відповідей: 112

ЩО таємного у шафах влади ?


Форма входу
Пошук



 Каталог статей
Головна » Статті » Як зупинити хвороби і вимирання » Злочинне знищення довкілля і народу

НАГЛО ЗНИЩУЮТЬ НАС, А МИ ЇМ ХВАЛУ СПІВАЄМО

НАГЛО  ЗНИЩУЮТЬ  НАС,
А  МИ  ЇМ  ХВАЛУ  СПІВАЄМО

З самого початку заснування – липень 2001 року, газета ВМ періодично публікувала матеріали про загрозу вимирання і дедалі все більше наводила прикладів жахливого становища смертності безневинних мирних людей.

 Дехто вважав це за щось не серйозне, дехто – перебільшенням, але ось Президент в п’ятницю, 22 червня, в Острозі на весь світ назвав цифри, що 35-40 тисяч українців за місяць народжується, а 70 тисяч за місяць помирає. При цьому статистика каже, що 38% не доживають пенсійного віку; що за кілька останіх років вік людини скоротився на десять літ. Вдумайтесь – в два рази швидше вмирають, ніж народжуються. Писала недавно газета ВМ і про експеримент на мухах щодо впливу малих доз радіації, від якої третє покоління мух стає безплідним.

Президент, на відміну від інших полі-тиків, давно помітив загрозу вимирання і рятує ситуацію: то 8,5 тисяч гривень за народжену дитину, то 15. Але не може Президент впливати на природу, яка перенасичена в Україні цією загрозою вимирання. Вірніше – може, бо він Президент, але нажаль політика (уся, або майже без винятку) не направлена на негайне зупинення поповнення радіацією переповненого нею довкілля.

В околицях атомних електростанцій ця смертоносна перенасиченість називається атомниками: „нижче природного рівня”. Мабуть їхній надприродний мозок додумався побачити, що їхня діяльність, наше життя земне (природне) невдовзі (поволі – день за днем) зажене в гроби під землю.  Тридцять тисяч щомісячно Україна втрачає населення! За рік, за атомну енергетичну політику, втрачаємо молодих людей: 30 000 х 12 місяців = 360 000, бо усіх помирає 70 000 х 12 місяців = 840 000. Отже, саме 360 000 дітей (невідомо скільки) і їхніх годувальників, працездатних батьків,  гине! За що? Навіть під час війни, які відбуваються після другої світової війни,  згадайте, чи десь за рік стільки гинуло? — Хіба що, як у згадувані вернетися до голодомору.

   Але проти тих війн, де гине в десятки, сотні і в тисячі раз менше (переважно військових, які погоджуються або й хочуть воювати, а не мирних, не розуміючих за що вони помирають) — там проти тих війн бореться весь світ. У нас же ті, хто наживається на атомі, влаштовують надприродні заходи, щоб їхньою красотою, привабливістю, природнім блиском талантів і надприроднім талантом організаторів цих заходів запаморочити голови й тим, хто не їсть свою тихоплинну або раптову смерть за великі гроші заробітних плат на АЕС.

У місті Нетішин — супутнику Хмельницької АЕС, як і у інших містах—супутниках, таких заходів, мабуть більше, ніж по усій області. Починаючи зі спорту: футбол, бокс, боротьба, волейбол, шахи... і співів, і танців, і інших різноманітних мистецтв. Оце з 17 до 21 червня на прекрасній базі прекрасної Нетішинської дитячої художньої школи за чудовою організацією відділу культури і туризму Нетішинського міськвиконкому відбулося „Солом’яне диво”. І справді диво, і справді дивно відбулося. Не дивлячись на те, що це вперше на Україні, але учасників, представників інших областей України було вдосталь. Показали й рівень майстерності, вони – високий. Ярмарка була, сказати: з музикою, концертом – не правильно, бо то справжнє театралізоване видовище. Прес-конференція на початку, круглий стіл, і на завершення прес-конференція, кіно про подію, і урочисте закриття симпозіуму, і нагородження учасників, вечеря, від’їзд (чи на дорогу дають – не знаю). І бачили би Ви, які всі щасливі, особливо умовами перебування на симпозіумі, теплотою прийому, зразковою організацією. А що вже таланти вирощують, чудотворцями тренерами, викладачами, наставниками – задивитеся, заслухаєтеся, замилуєтеся. Дух захоплює.

Все це із якомога широким журналістським  супроводом (як і кожен захід, організований у містах-супутниках АЕС). На заключній прес-конференції – п’ятнадцять ЗМІ! А під час заключного концерту пару виступів – високих чинів міста, з обов’язковими словами: „всі кажуть що АЕС, то страшно, а ось – ви були, жили тут і бачили, приїжджайте ще”...

Смерть за красою ховається

На заключній прес-конференції представник газети “Вісник Малозахищених”  Анатолій Войтко запитав (після того, як заступник голови спілки мистецтв України — Титаренко Володимир Васильович сказав, що краса спасе світ), чи не вважає шановне панство за справедливе, що краса повинна бути всебічно чистою, служити чистоті душ і довкілля? Чи це нормально, що за цією справді красою, на території цього ж дитячого закладу, де відбувся симпозіум дійсно дива, частина дерев загинула, хоч весною цвіли, частина гине на очах? Стоять поруч: одне – живе, цвіте, а друге вмирає, під ним вже листя опалого,  як восени.

Бідні ми, щоб показати в газеті в кольорі цю біду, та хто хоче подивиться й побачить на чорно-білім фото, а у кого сумнів є, – підіть і подивіться.  Поруч школа № 1 – по периметру (цього року ще не зрізані) три дерева вже згинули, стільки ж гине, а ще більше із слідами минулорічних нападів викидів із ХАЕС. Що робиться з дітьми, як на них  впала, така ж, як на ці дерева, біда? Я й заперечувати не буду, що може то не від радіації, бо кому від цього легше. Чи ж у цих викидах одна радіація? Може дещо й не з цих викидів, але біля АЕС, це місто і інші супутники-міста, і саме тут найбільш наглядна біда. Обійдіть інші дитячі, шкільні заклади, тут, побачите такі ж зболені, ніби обгорілі, ніби обморожені, але – не природно, дерева. Часто клаптиками, іноді половина дерева сохне, друга – зеленіє, іноді підряд декілька гинуть, а поруч – зелені. Піклуються про дерева тут гарно, підбілюють, обкопують, бережуть, поливають, дороги й ті миють, та що вдієш...

За законом, нам повинні би назвати цю небезпеку і ліквідувати її, від чого б конкретно вона не була. А винних, у сотні тисячах безвинно убієнних, – повинні засудити!

Перед цією подією на ХАЕС три працівники померло. Хто на робочім місці, кого живим ще до лікарні довезли. Про одного люди кажуть, що вмер на роботі, а газета “Перспектива”  написала, що його за огорожею знайшли. Кажуть планово-попереджувальний ремонт був на одному з блоків ХАЕС. Раніше вивішували інформацію, на ХАЕС хто помер, а тепер багато померати стало, то й за пліт викидають. Цікаво, якою є статистика в околицях АЕС стосовно смертей? А ця ж біда літає далеко. Чи не за дорого платимо – ми, люди?

Виберімо жити

Чи не можемо ми мати такі ж і ще веселіші веселощі без цієї напасті. Яка без перешкод входе в тіла дерев, усіх рослин, худоби, людей, у все тіло: кістки, кров і у мозок. В Нетішині буває вже, що й в один день сім’я йде за двома гробами разом (не від аварії загиблих).

Ні народження, ні смерть не у наших руках, але вибір: чи вмерти чи жити – за нами! Виберімо жити.

          Іван Висновок

Категорія: Злочинне знищення довкілля і народу | Додав: Gugenot (06.11.2009)
Переглядів: 693 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz