Субота, 23.11.2024, 04:00

Вісник малозахищених

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту


ЧИ ДАСТЬ БОГ УКРАЇНЦЯМ СВОГО ВАЛЕНСУ ЧИ ГАВЕЛА ?


ЯКИЙ ВОРОГ НАРОДУ НЕ ДОРОБИВ КОНСТИТУЦІЮ?


Категорії розділу
Політика держави не народна [7]
Яка громадськість змінить життя на краще [7]
Громадські Пропозиції змін Конституції [20]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції
Громадський контроль влади [3]
Духовне збудування особи і суспільства [31]
Вдячність громадян борцям за справедливість [1]
Підтримка борцями за справедливість громадських активістів [0]
Наше опитування
Оцініть нашу роботу
Всього відповідей: 112

ЩО таємного у шафах влади ?


Форма входу
Пошук



 Каталог статей
Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Яка громадськість змінить життя на краще

Як конфлікт інтересів між малозахищеними і корумпованою владою протиставити корупції.

                   Схема дії корупції відома усім. Є проблема (чи амбіція), є особа, спроможна її вирішити або гарантувати її вирішення, цю особу зацікавлюють у доступний спосіб, вона бере на себе зобов’язання  вирішити проблему (чи амбіцію) і вирішує незаконним шляхом з використанням положення в суспільстві (довіри суспільства). Наслідок — вирішена проблема (амбіція), задоволенні обидві сторони.

                    Але, при цьому є потерпілі і обдурені. Оця сила єдина щиро зацікавлена перемогти корупцію. Жертвою корупції, як правило, є менш захищена особа, яка під час впливу на неї корупційної дії і наслідків корупції, люто ненавидить корупцію. Тому контроль за боротьбою з корупцією повинен бути не з боку держави, а з боку малозахищених, які потерпають від корупції.

                    Якщо об’єднати в організацію осіб, котрі і без впливу на них корупції, не схильні до вирішення власних проблем корупційним шляхом, зареєструвати таке об’єднання юридичною особою, а наглядову раду зробити з тих, кого корупція (як в народі кажуть) — дістала, то така юридична особа у боротьбі з корупцією нездоланна.

                     Наприклад, схема корупції запрацювала: взятий хабар (отримана неналежна квартира, посада, земля, бізнес ...); міліція, прокуратура, суд і всі інші владу-маючі чинять беззаконня і свавілля; є результат для зацікавленої сторони, вона отримує незаконно те чого прагнула. Але потерпілий, у цім випадку, шукає захисту, стає членом організації об’єднаних у боротьбі з корупцією і та, в його інтересах, звернулася до суду.

                    Найнятими юристами у супроводі журналістів веде справу. Рано чи пізно вплив на суд, корупційним беззаконням і свавіллям, наштовхується на правосуддя, як не в Україні, то у Європі. І корупція безсильна, бо нема тих кого можна купити, залякати, вбити, наказати – „попросити по телефону (хоч би й з Президентського)”.

                    Адже діє організація (мінімум: юрист, якого можна будь-коли замінити, діє він у супроводі журналістів та за підтримки решти команди під контролем зацікавлених у справедливому вирішені справи малозахищених, під контролем діючих в організації рад, та ще й основні документи підписує голова ради).

                     То ж — до кого вчепитися і який сенс? Навіть у суд можна послати одного,  а після іншого, або три разом представники. І журналістам язики розв’язані, бо знають справу з першоджерел, володіють копіями документів, бачать оригінали, можуть зробити будь-який достовірний аналіз у справі чи у справах не порушуючи закон. Адже організація власник газети. 

                     Звичайно проходить багато часу (бо корупція сильна), але перемога варта боротьби. Бо: корупція повертає тоді те, що взяла незаконно; як правило повернути уже неможливо; корупція знає тих, хто її чинив і карає їх заслужено — тобто бореться сама з собою, демонструє суспільству ризики займатися корупцією для обох сторін, які спровокували і які вчинили її. І навпаки, населення бачить ризики у вирішені проблем шляхом корупції, і бачить торжество справедливості.

                     Організації борців з корупцією для перемоги у будь-якій справі потрібно: контроль Ради з найбільш спроможних до безкомпромісної боротьби потерпілих, юрист, журналіст і фінанси. Така організація спроможна діяти без сторонньої  фінансової допомоги, але не раніш як через 4-5 літ від початку стабільно організованої діяльності, бо саме такий термін, у корумпованій країні, від початку боротьби з корупцією у конкретній справі до її завершення.

                     Сума затрат на діяльність організації (8 осіб, в т.ч. видання газети) щомісячно складає біля 20000 грн. Організація 30% фінансує сама себе, а ризики на 30% суми їй не страшні, бо випробувала себе у діяльності на громадських засадах (працюючи без оплати). Перемога компенсує збитки, в т.ч. затрати на боротьбу.

                     Проте поодинокі справи, не профінансують організацію, їх треба  вести, для фінансового забезпечення  діяльності виконавчої організації з 8 осіб, біля тридцяти одночасно.  Для 3-х юристів у супроводі 2-х журналістів та за підтримки решти команди, це завдання посильне (перевірено практично громадською організацією „З’єднання борців „За справедливість” спільно із газетою „Вісник малозахищених”.

                     Гарантія успіху — зростаючий попит на захист від корупції!

 

                                                                                        Рада ЗБЗС, редакційна рада

                                                                                        газети “Вісник малозахищених”

 

 

Категорія: Яка громадськість змінить життя на краще | Додав: zbzs (10.06.2008)
Переглядів: 1349 | Рейтинг: 1.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz