Вівторок, 21.05.2024, 17:18

Вісник малозахищених

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту


ЧИ ДАСТЬ БОГ УКРАЇНЦЯМ СВОГО ВАЛЕНСУ ЧИ ГАВЕЛА ?


ЯКИЙ ВОРОГ НАРОДУ НЕ ДОРОБИВ КОНСТИТУЦІЮ?


Категорії розділу
Політика держави не народна [7]
Яка громадськість змінить життя на краще [7]
Громадські Пропозиції змін Конституції [20]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції
Громадський контроль влади [3]
Духовне збудування особи і суспільства [31]
Вдячність громадян борцям за справедливість [1]
Підтримка борцями за справедливість громадських активістів [0]
Наше опитування
Оцініть нашу роботу
Всього відповідей: 112

ЩО таємного у шафах влади ?


Форма входу
Пошук



 Каталог статей
Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

Державні проблеми суспільства вирішуються з Богом

Державні проблеми суспільства вирішуються з Богом

В середині лютого (15.02.07р.) церква „Посольство Боже”, що знайшла притулок у залишених приміщеннях на території так званої „Польської бази” у м. Нетішин Хмельницької області, провела „круглий стіл” на тему: „Координація дій органів місцевого самоврядування, громадських організацій та релігійних громад щодо вирішення проблемних соціальних питань міста і перспективи розвитку у цьому напрямку”. Піднесеною була переважно проблема наркоманії, алкоголізму.

Хоч умови для проведення „Круглого стола” далеко не відповідали Європейським стандартам за комфортом (не з вини організаторів), але за результативністю для периферії можна з впевненістю оцінити — високо. Як на мене, то основним результатом було виявлення штучно створеної байдужості суспільства і зумисної бездіяльності органів держави по відношенню до проблеми, що добре стало очевидним на тлі дарованої суспільству результативної діяльності цієї Церкви. Того, того, того вилікували — зробили з  вкрай опущеної — людину, як це благородно!

Прикро було слухати представників державних органів, причетних обов’язками, що оплачуються з людських податків, займатися вирішенням проблеми наркоманії, у яких не те щоб результату, а й планів, в результативність яких можна було б вірити — нема.

Прикро також, що державні органи організували подобу громадської організації — реабілітаційний центр, але й він хвалитися не мав чим. Жаліються — грошей мало. І правда мало. Бо важка то праця побороти наркоманію з мільйонними доходами. Не такою зарплатою, а й набагато більшою її не побороти. А от Церква, яку не купити ні за які гроші може з цим боротися. То чого не передати цю функцію їй? За угодою, за ці ж гроші, — вони їм, ой як пригодяться, і в десятеро результат дадуть. Людей з нині державного реабілітаційного центру, також можна, перевлаштувати на цю роботу у реабілітаційний центр церковний — хто Бога любить. Люди ж, котрі щирі до вирішення проблеми є і в державному реабілітаційному центрі. А хто  ж Бога не любить (кого самого треба звільняти від різних комплексів), то хіба можна такого допускати, щоб інших реабілітовував?

Ця проблема такою виглядає по всій Україні. На вулиці „Отрядной” в м. Києві (говорили очевидці з Церкви) є такий лікувальний центр державний — в ньому лікарі-професори хворим заявляли, що не вилікують, пропонували йти в церковний центр реабілітації, де лікують переважно душу, а не тіло... Свідчили про це ті, хто сьогодні не лише сам здоровий, а й лікує душі таким, яким раніш був сам.

Загалом ця одна проблема досить багатогранна в її проявах.

Наприклад (приклад наводився й державними службовцями з місцевих шкіл і з виконкому), батьки соромляться виявити, визнати навіть загрозу такої біди для їхніх дітей, іноді й тоді, коли вона вже далеко зайшла, і не дозволяють вчителям займатися з учнем з цього питання.

Церква ж говорила, що проблема, на жаль, зовсім не висвітлюється у всій жахливості її і у наслідках. Замовчуються жахливі будні, „перспектива” наркоманів, наслідки цієї біди, смертельні випадки, що трапляються часто. Немає інформації про вилікуваних, про їхній шлях до перемоги над собою. Церква переконана, що є багато тих, хто уже зрозумів, що потрапив у залежність і шукає вихід і Церква їх вишуковує своїми їй доступними методами, але хоче щоб й держава доклала зусиль заради спасіння душ тих,хто гине.

Звучало декілька разів слово „профілактика проблеми”.На         жаль так і звучало, бо мало би звучати: „про профілактику безпеки від проблеми”.

Профілактика будь-якої безпеки— це ліквідація обставин, що є причиною виникнення небезпеки (у даному випадку — наркоманії). Основною ж обставиною є наявність безбожних грошолюбців, жадібних до швидкої наживи, навіть, на хворих на спокусу людей — своїх побратимів в світі.

І цю проблему ніколи не переможуть державні (переважно безбожні, або не достатньо побожні, щоб не спокуситися на великі гроші) посадовці.

Але й Церкві таку проблему без грошей не подолати. Бо це треба боротися (з сильними світу цього) вже земними законами (кесарю – кесареве). Наймати непродажних адвокатів, щоб виявляти і судити хапуг від влади; організовувати інформаційно-просвітницькі центри, спеціалізовані ЗМІ, або програми (передачі, рубрики, газети, буклети, журнали...) тощо.

Тому, щоб покращити суспільство — треба людям – дежавотворцям, свідомим жахливості цієї чи іншої проблеми і не сприймаючим спокус, відмінити відокремленість Церкви від держави. Бо дико це виглядає, коли Президенти на Біблії клянуться, а держава її не сприймає?  Проте, така ініціатива, порушити це безглуздя, має йти з низу, від нас, від тих, хто  страждає від кожної з проблем, які породила і родить бездуховність.

Були за „круглим столом” представники двох найбільших фракцій політичних партій у міській раді: БЮТ і “Наша Україна”. Вони заявили про серйозність піднятої Церквою проблеми, бо переконалися на конкретних людях, що Церква може і перемагає не прості для вирішення недуги суспільства— наркоманію і алкоголізм. Тому, Церкві треба надати на розгляд депутатам проект більш результативного плану вирішення проблеми на місці, і фракції будуть сприяти його впровадженню і вирішенню, та пропонувати вирішувати її зверненнями до ВРУ, КМУ і секретаріату Президента за підтримки всіх бажаючих вирішити цю необхідність: — представників Церков, громадських і політичних сил.    

Якщо ми таким чином спільно про це попросимо Бога, Він поверне мізки правителів нам на зустріч і влада прийме варте Бога рішення. А Бог через Церкви допоможе нам ліквідувати наркоманію, алкоголізм і іншу бездуховність.

Що ж — хай Бог благословить!

            Анатолій Войтко

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Gugenot (05.10.2009)
Переглядів: 584 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz